• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 09:00 - 18:00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 850 380 15 25

TEPE OTOMASYON ELEKTRİK MEK. MÜH. HİZM. SAN ve TİC. LTD. ŞTİ

 KALİTE | TECRÜBE | GÜVEN | BAŞARI - TEPE MÜHENDİSLİK MÜKEMMELİN İZİNDE

 

      Gelişen iş dünyasında akıllı çözümler üretmek için girdiğimiz yolda sizlere ''MÜKEMMELİN İZİNDE'' en iyisini sunmaya çalışmaktayız.

    Şirketimiz 2007 yılında Ankara’da TEPE Mühendislik Elektrik ünvanı altında şahıs firması olarak Kazım Karabekir Cad. No: 40 / 77 adresinde kurulmuştur ve  2007 – 2013 yılları arasında Ankara merkezli olarak sektördeki yerini almıştır. Daha sonra 2013 – 2018 yılları arasında Genel merkezini İstanbul’a taşıma kararı alarak Orta Mah. Ordu sok. No: 21 Kartal / İstanbul adresinde TEPE Elektrik Mühendislik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi unvanı Tescil edilerek faaliyetlerine devam etmiştir. 2018 yılında ise şirket açılımlarına Otomasyon ve Mekanik kollarını da dahil ederek 3.500.000,00 TL sermaye ile TEPE Otomasyon Elektrik Mekanik Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  olarak Mehmet Akif Ersoy Mah. 286.Sk. No: 6 / 7  Proofis Plaza Yenimahalle / Ankara adresinde devam etme kararı almıştır. Daha önceden uygulamalarını yaptığımız ve bundan sonra da uygulamalarını yapmaya devam edeceğimiz bazı referanslarımız ve iştigal konularımızla ilgili bilgiler aşağıda verilmiştir.

    Oteller, Turistik tesisteler , Hastaneler, iş merkezleri, Fabrikalar , Mekanik Katlı otoparklar ve benzeri binalardaki elektrik tesisatlarına malzemeli ve işçilik bazında taahhüdü; bu tesislere ait bilgisayar destekli proje ve müşavirlik hizmetlerinin sağlanması , akıllı bina ve bina otomasyon sistemleri projelendirme ve taahhüt işleri , OG enerji nakil hatları, trafo postaları, kesici modüler hücreler ve bunların scada sistemiyle uzaktan kumanda ve kontrol sistemleri proje ve taahhüt işleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

   TEPE Otomasyon Elektrik Mekanik Mühendislik Hizmetleri sürekli gelişen dünyadaki teknik yenilikleri en ekonomik ve uygulanabilir şekilde çözümlerle müşterilerinin güvenilir , güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olarak sunmayı amaç edinmiştir. TEPE Mühendislik çoğunluğu iş merkezi, otel, hastane ve sanayi tesisleri gibi fonksiyonel yapılarda elektrik ve elektronik tesisatlarının uygulamalarını büyük bir başarı ile gerçekleştirmiş ve 'Mükemmelin izinde' sloganı ile gerçekleştirmeye devam edecektir.